Internet Quality - inteligentne rozwiązania internetowe

Strony statyczne


Jest prosta, można rzec ascetyczna. Nie zwraca uwagi efektownymi animacjami, interaktywnością czy bogatą grafiką. Nie jest to jednak poczytywane jako błąd, bądź słabość. Strona statyczna służy bowiem informowaniu i prezentacji oferty firmy. Jeżeli ta ostatnia nie wymaga szczególnej wizualnej prezentacji wybór strony statycznej jest jak najbardziej słusznym posunięciem.

Ten typ strony zazwyczaj zawiera ważne informacje, dzięki którym możemy się skontaktować z firmą, poznać jej specyfikę za pomocą słowa pisanego i prostych grafik 2D. Struktura takiej strony wyczerpuje się w kilku podstronach. Treść rzadko ulega zmianie, rzadko bywa aktualizowana, dlatego zazwyczaj nie jest ona oparta na żadnym systemie CMS – systemie zarządzania treścią na stronie.

Jeżeli ilość informacji do przekazania jest niewielka, a treść nie będzie ulegać częstej zmianie i nie wymaga specjalnej prezentacji, jeżeli firma z powodzeniem może się obejść bez wyszukanego wizerunku strona statyczna spełni się idealnie w roli prezentacji Państwa firmy.


Współpraca

Nasza Oferta:

 • iQcms

  IQcms

  Nowoczesny system zarządzania treścią

  Więcej
 • iQcrm

  IQcrm

  Elastyczna platforma do zarządzania relacjami z klientem

  Więcej