Internet Quality - inteligentne rozwiązania internetowe

Strona firmowa

Obecność firmy w Internecie to konieczność. Nie ma obecnie branży, w której nie byłaby ona elementem konkurowania. Strony spełniają różne funkcje: informacyjne, sprzedażowe, wizerunkowe, ofertowe. Są tanie, wygodne i bardzo skuteczne. Oczywiście strona nie musi spełniać wszystkich wymienionych funkcji. Jej rolę należy każdorazowo zdefiniować w oparciu o analizę potrzeb. Wybór zasadniczo rozgrywa się między dwoma wariantami.

 

  Strona firmowa zawiera od kilkunastu do kilkudziesięciu podstron. Podstawowe informacje biznesowe poszerzone są zazwyczaj o materiał wizualny, audiowizualny, czy audialny. Ten typ strony wykorzystuje szereg funkcjonalności takich jak: kanały RSS, listy mailingowe, ankiety, fora, blogi firmowe. Wymaga zazwyczaj bieżącej aktualizacji, osobnej osoby administrującej oraz redagującej treść.  

 

Wizytówka firmy zaś to prosta, niewielka strona pełniąca funkcję informacyjną i marketingową. Składa się z kilku podstron i niewielkiej ilości tekstu, głównie danych teleadresowych i krótkiej prezentacji firmy. Rzadko jest aktualizowana, a treść to głównie tekst i niewielka ilość statycznych grafik.

Współpraca

Nasza Oferta:

 • iQcms

  IQcms

  Nowoczesny system zarządzania treścią

  Więcej
 • iQcrm

  IQcrm

  Elastyczna platforma do zarządzania relacjami z klientem

  Więcej