Internet Quality - inteligentne rozwiązania internetowe

Iqcms


System zarządzania treścią – CMS (Content Management System) – to serce strony internetowej. Pozwala aktualizować, rozwijać, edytować i formatować jej zawartość. Bardzo dobry CMS powinien spełniać wiele funkcji jednocześnie. Pracując z wieloma systemami poznaliśmy ich ograniczenia. Nasz system – Iqcms – jest wolny od nich. IQcms pomyślany został jako przyjazne i intuicyjne narzędzie.

Sekrety dobrych rozwiązań

Modułowa budowa

Podstrona serwisu to jej moduł. Wprowadzenie do niego treści powinno być proste i szybkie. Używając iQcms administrator określa tylko podstawowe cech: tytuł, opis. I to wszystko, o resztę „dba” nasz CMS.


Skalowalność

System nie pozwalający na łatwą rozbudowę nie zasługuje nawet na miano dobrego. W iQcms w nieskomplikowany sposób można powiększyć stronę www. Prostą stronę firmową przekształcić w rozbudowany portal. Co bardzo ważne, rozbudowa nie wpływa na bieżące działanie strony i nie jest konieczne wprowadzanie przerw w jej działaniu. Dodawanie nowych funkcjonalności, modyfikowanie istniejących modułów odbywa się przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa danych.


Prosta konfiguracja

Jeśli w projekcie każda podstrona powinna wyglądać inaczej to będzie tak wyglądać. W iQcms możliwe jest ustawienie wiele parametrów określających każdą podstronę. Wizualnych i funkcjonalnych. Oznacza to, że nie będą Państwo ograniczeni, nie będą konieczne frustrujące kompromisy. Potrzeba spotka się z twórczą ekspresją, praktyczność z estetyką, a uaktualnienie będzie dziecinnie proste.


Wersje językowe

Państwa strona przemówi po rosyjsku, niemiecku, francusku... iQcms obsługuje wiele wersji językowych. Każdy tekst na podstronie można dowolnie zmieniać. Administrator ma pełną kontrolę nad treściami prezentowanymi na stronie.


Obsługa wielu stron www

Pojedynczy egzemplarz iQcms pozwala na jednoczesną obsługę wielu serwisów firmowychfunkcjonujących pod różnymi adresami www, o różnym wyglądzie. Wszystko za pomocą jednego panelu administracyjnego. Wydajność Nasz system pozwala zarządzać nawet dużymi portalami ze skomplikowaną strukturą i dużą ilością danych.


Intuicyjność

Mówi się, że dobry CMS powinna umieć używać nawet nasza babcia. Sprawdziliśmy, zajęło jej to 1 dzień, pomimo dojrzałego wieku. Prostota jest cechą pożądaną. Nasz produkt z powodzeniem będą używać osoby, które nie posiadają zaawansowanych umiejętności.


VID – very important data

Są treści na stronie, które edytuje tylko wybrany użytkownik. Zapewnieniu dostępu do takiej możliwości służą zabezpieczenia. W IQcms istnieją grupowe i indywidualne poziomy dostępu. W naszym systemie bezpieczeństwo danych stanowi priorytet. Jednoczesne korzystanie z systemu kilku użytkowników nie grozi przypadkową modyfikacją ważnych informacji, treści.


8 kluczowych, wyżej wymienionych, cech decyduje o wyjątkowej przyjazności naszego oprogramowania. IQcms pozwala tworzyć strony wynikające z potrzeb, jednocześnie funkcjonalne i estetyczne.

Współpraca

Nasza Oferta:

 • iQcms

  IQcms

  Nowoczesny system zarządzania treścią

  Więcej
 • iQcrm

  IQcrm

  Elastyczna platforma do zarządzania relacjami z klientem

  Więcej