Internet Quality - inteligentne rozwiązania internetowe

iQcms

iQcms jest nowoczesnym, autorskim narzędziem do tworzenia zarówno prostych jak i zaawansowanych stron internetowych

 CMS (Content Management System) – system zarządzania treścią jest nowoczesnym, autorskim narzędziem do tworzenia zarówno prostych jak i zaawansowanych stron internetowych. Dzięki wdrożeniu takiego systemu, użytkownik nie posiadając specjalnej wiedzy z zakresu informatyki będzie mógł w miarę łatwy sposób zarządzać własną stroną WWW i dokonywać w niej dowolnych modyfikacji.

Nie musisz już zatrudniać specjalistów, ani firm zewnętrznych, by mieć pewność, że Twoja strona WWW będzie zawsze aktualna. Dzięki systemowi IQcms będziesz mógł sam edytować, aktualizować i rozbudowywać swoją stronę.

 

Nasz system posiada następujące cechy:

 

Modułowa budowa – każda podstrona serwisu jest modułem, który umożliwia wprowadzenie treści przy jak najmniejszym wysiłku ze strony administratora. Np. budując podstronę z aktualnościami bądź galeriami administrator określa tylko podstawowe cechy takie jak np. tytuł, opis, dołączone zdjęcia natomiast za poprawny wygląd strony odpowiada iQcms.

Skalowalność – w łatwy sposób można rozbudować serwis od prostej strony/wizytówki firmowej do portalu korporacyjnego. Cała rozbudowa możliwa jest bez przerw w działaniu witryny. Możliwe jest dodawanie nowych funkcjonalności, modyfikowanie zachowań istniejących modułów przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa danych.

Wysoka konfigurowalność – dla każdej z podstron można ustawić wiele parametrów takich jak np. ilość artykułów, ilość zdjęć w galerii, format zdjęć itp. Umożliwia to dynamiczną zmianę wyglądu i zachowania się pod-strony.

Rozbudowane tłumaczenia – iQcms obsługuje wiele wersji językowych. Każdy element testowy podstrony (modułu) można dowolnie zmieniać dzięki czemu administrator ma pełną kontrolę nad treściami prezentowanymi na stronie.

Obsługa wielu stron www – jedna instancja (egzemplarz) iQcms pozwala na obsługę wielu serwisów firmowych pod różnymi adresami i o różnym wyglądzie z jednego panelu administracyjnego co znacznie ułatwia pracę klientom posiadającym wiele serwisów, intranetów, aplikacji CRM.

Wydajność – dużą uwagę poświęciliśmy na optymalizację wydajności, dzięki temu IQcms pozwala zarządzać nawet dużymi portalami z skomplikowaną strukturą i dużą ilością danych.

Intuicyjność – projektując iQcms kładliśmy duży nacisk na prostotę obsługi i intuicyjność, aby osoby nie mające nic wspólnego z tworzeniem stron internetowych mogły w łatwy sposób zarządzać treściami strony.

Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami – zarządzanie uprawnieniami oparte na rolach pozwala w łatwy sposób zarządzać dostępem pracowników lub grup pracowników do edycji, usuwania oraz innych operacji na treściach, na poszczególnych podstronach.

Współpraca

Nasza Oferta:

 • iQcms

  IQcms

  Nowoczesny system zarządzania treścią

  Więcej
 • iQcrm

  IQcrm

  Elastyczna platforma do zarządzania relacjami z klientem

  Więcej