Internet Quality - inteligentne rozwiązania internetowe

Aktualności

 „Od anonimowości gorsza jest tylko samotność” miał powiedzieć anonimowy filozof grecki. W pełni się z nim zgadzamy, kimkolwiek był. Nie lubimy bezosobowych relacji i zdecydowanie wolimy być znani: z imienia, nazwiska, funkcji. Poznajcie nas po konkretach: nowych klientach, realizacjach, wdrożeniach, sukcesach.

 
Oto najświeższe informacje z „życia codziennego” Internet Quality.

Eko Quiz "Postaw na zielone" dla PWSZ Jarosław

Eko Quiz
Dla naszego klienta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Jarosławiu udostępniliśmy moduł quizu pod realizację Eko Quizu "Postaw na zielone". W związku z dotychczasową udaną współpracą moduł został udostępniony w formie gratisu.

 

Weź udział w kolejnej ekologicznej akcji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Jarosławiu! Sprawdź swoją wiedzę - rozwiąż Quiz Ekologiczny i zgarnij nagrody.

 

Dla naszego Klienta PWSZ Jarosław nieodpłatnie udostępniliśmy moduł quizu pod realizację Eko Quizu "Postaw na zielone". Moduł "zbiera" odpowiedzi uczestników, na podstawie przyjętej punktacji podaje wyniki oraz sortuje je z uwzględnieniem czasu wykonania quizu.


Czas trwania: od 16 sierpnia do 20 września 2010 r. Nagrody: 3 laureatów otrzyma nagrody w postaci tabletów graficznych.

Patronat nad quizem ekologicznym objął Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Marian Pigan i Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Stanisław Gawłowski.

 

Wszystkim biorącym udział w Quizie Ekologicznym firma Internet Quality życzy powodzenia!

« wstecz

Współpraca

Nasza Oferta:

 • iQcms

  IQcms

  Nowoczesny system zarządzania treścią

  Więcej
 • iQcrm

  IQcrm

  Elastyczna platforma do zarządzania relacjami z klientem

  Więcej