Internet Quality - inteligentne rozwiązania internetowe


IQshop jest naszym autorskim sklepem internetowym, co oznacza, że został zbudowany przez nasz zespół od zera. Cechuje się przede wszystkim stabilnością, elastycznością i bezpieczeństwem.
IQshop jest modułem w naszym systemie, więc sklep internetowy może być śmiało wbudowany w stronę internetową, bądź portal internetowy.

Sklep z każdym zleceniem jest coraz bardziej rozbudowywany, w tej chwili posiada on następujące funkcjonalności: 

Obsługa płatności internetowych

Konfigurowalne etykiety produktów– możemy utworzyć dla klienta różne etykiety produktów takie jak promocje, nowe, wyprzedaż Możliwość tworzenie bloków– możemy tworzyć bloki, które będą wyświetlać produkty w sklepie, do których będą przypisane odpowiednie etykiety np. promocje, nowości, wyprzedaż

Zakupy bez rejestracji– nasz sklep umożliwia robienie zakupów bez rejestracji. Jest to duże ułatwienie dla klienta, który omija często długi proces rejestracji.

Kategorie i cech produktów– Ilość kategorii, produktów i cech jest nieograniczona, możesz dowolnie konfigurować swój katalog produktów.

Edytor WYSIWYG– Dodawanie opisów do produktów jest tak proste jak pisanie w programach typu Microsoft Word, nie wymaga absolutnie żadnej wiedzy programistycznej. Wszystkie parametry jak kolor, rozmiar czcionki, pogrubienia, wypunktowania można w łatwy sposób wprowadzać klikając myszką.

Obsługa wielu języków i walut– nasz sklep umożliwia strowrzenie sklepu w kilku językach z kilkoma walutami. Sprzedaż za granicami kraju jest jak najbardziej możliwa. Śledzenie statusu zamówienia– każdy klient otrzymuje w e-mailu z zamówieniem link, po kliknięciu na który wchodzi na stronę sklepu i wpisując swój adres e-mail może śledzić status swojego zamówienia Rozbudowany konfigurator przesyłek– funkcjonalność szczególnie przydatna dla sklepów oferujących produkty o niestandardowych wymiarach i wadze. Szablony produktów– możliwość utworzenia szablonów z określonymi cechami, dzięki czemu unikniemy wielokrotnego wprowadzania wspólnych cech produktów. Istnieje możliwość zbudowania każdej funkcjonalności w sklepie. Ze swojej strony możemy zapewnić doradztwo oraz profesjonalne wykonanie.

Współpraca

Nasza Oferta:

 • iQcms

  IQcms

  Nowoczesny system zarządzania treścią

  Więcej
 • iQcrm

  IQcrm

  Elastyczna platforma do zarządzania relacjami z klientem

  Więcej